Dankie vir ons kollegas, almal werk hard; ons het die EVA Hat Box betyds klaargemaak en vandag 40'HQ gelaai !!!

1,40'HQ het betyds by ons fabriek aangekom.

图片1

2, ons spandeer ongeveer 30 minute om te toets hoe om baie te laai om ruimte te bespaar.

图片2

3, vervul die missie van die kliënt in warm weer.

图片3

4, het ongeveer 2 uur aan die laai van die EVA Hat Fedora Box bestee.

图片4

Een volledige vennoot om al u pasgemaakte behoeftes te ondersteun
Maak vandag kontak met ons span en bespreek die behoeftes van u persoonlike saak.

Cowboy en Fedora hoedkas

图片5

2 ~ 3 Baseball Cap Carrier vir New Era

图片6

Harde reiskap -draerhouer vir haargroei -laserdop

图片8

Baseball Hat Organizer Bag Box Storage for 6 Baseball Caps Carrier Ball Caps Holder for Men, Women

图片7

Dongguan Crown Case Co, Limited is gestig in 2008, toegewy aan R&D en vervaardig hoë-end EVA (Ethylene Vinyl Acetate) kaste. Dra oplossings.

Ons het meer as 13 jaar ervaring, onophoudelike pogings aangewend om 'n verskaffer van hoë gehalte te bou wat deur ons kliënte vertrou en tevrede is. Tans beslaan Crown Case 'n oppervlakte van 5.300 vierkante meter, beskik dit oor meer as 300 produksietoerusting, vyf toetsapparatuur, byna 200 werknemers en 'n daaglikse produksie van 20.000 stukke.

Die interne bestuur van die onderneming is ordelik. Tans het ons produksie -afdelings geopen, insluitend vormafdeling, lamineringsafdeling, vormafdeling, naaldwerkafdeling, wikkelwerkswinkel, kwaliteitsinspeksie -afdeling, ingenieurswese -afdeling, meer as 10 afdelings. Die verskillende afdelings werk met mekaar saam. Dinkskrum en werk doeltreffend.

Ons produkte word hoofsaaklik aan die hele wêreld verkoop, waarin Europa, Amerika, Japan en Suid -Korea die belangrikste verkoopsgebiede is. op grond van ons ryk ontwikkeling, ontwerp, produksie -ervaring en produkoplossing met hoë doeltreffendheid, hoë kwaliteit en mededingende markpryse.


Plaas tyd: 17-Sep-2021